EMRE AYDIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EMRE AYDIN

HOŞGELDİNİZ EMRE AYDIN FANCLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mayıs 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
  12345
6789101112
13141516171819
20212223242526
2728293031  
TakvimTakvim

LP (LiNKiN PaRK)

2 posters
YazarMesaj
BRoK3NH3aRT1

BRoK3NH3aRT1

Erkek
Lakap : okuldakiler bana CHERRY der. ing öğretmenm saolsn xD

LP (LiNKiN PaRK) Empty
MesajKonu: LP (LiNKiN PaRK)   LP (LiNKiN PaRK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 5:23 am

LP (LiNKiN PaRK) Thumb_897069641

Orijinal sound’ları ve imza attıkları birbirinden başarılı çalışmalarla Linkin Park, Nu-Rock adı verilen yeni müzik türünün ilk temsilcilerinden. Müziklerinde Rock, Rap ve Electronica gibi bir çok farklı sound’u başarıyla bir araya getiren Linkin Park’ın temelleri, 1996 yılında gitarist Brad Delson ve Mike Shinoda tarafından atılır. Kariyerlerine Xero adında bir grup kurarak başlayan ikili, zamanla vokalist Mark Wakefield, DJ Joseph Hahn, davulcu Rob Bourdon ve basçı Phoenix Farrell’ın da katılmasıyla kadrosunu güçlendirir. 4 şarkıdan oluşan bir demo çalışması ve Mark Wakefield’ın gruptan ayrılışın hemen ardından topluluk, isimlerini -ileride ilk albümlerine de ilham verecek olan- Hybrid Theory olarak değiştirir. Başlarda Los Angeles’ta çeşitli klüplerde boy gösteren topluluk, Phoenix Farrell’ın başka bir toplulukla turneye çıkmak üzere grubu terk etmesinin ardından, vokalist Chester Bennington’ı kadrolarına dahil eder. Bennington’un orijinal vokalleriyle güçlenen topluluk, 1999 yılında 6 şarkılık bir EP çalışmasına imza atar ve telif haklarından doğan çeşitli problemler nedeniyle, kendilerine yeni isim olarak Linkin Park’ı seçer. Phoenix’in sürpriz dönüşüyle birlikte Linkin Park, yepyeni bir demo çalışmasının ardından, kariyerlerinin belki de en önemli adımını atarak Warner müzik şirketiyle anlaşır. Ekim 2000’de Hybrid Theory adlı ilk albüm çalışmaları piyasaya sürülen Linkin Park, One Step Closer, Crawling, ve In The End gibi hit çalışmalarıyla adını kısa sürede duyurmayı başarır. Temmuz 2002’de ortaya çıkan Reanimation adlı albüm, hala yankıları süren Hybrid Theory’nin remix versiyonlarını içermektedir. 2003 yılının Mart ayında çıkardıkları Meteora adlı albümleri ve burada yer alan Somewhere I Belong, Numb ve Faint gibi hit’leriyle Linkin Park, dünya çapında hayran kitlesini genişletmeyi başarır. Bugüne kadar Video Müzik Ödülleri de dahil olmak üzere bir çok ödül kazanan Linkin Park, en son geçtiğimiz yılın sonlarında, rap sanatçısı Jay-Z ile birlikte, Collision Course adlı orijinal bir albüm çalışmasına imza atmıştı.

Üyeler

Chester Charles Bennington (Chazy Chaz) Vokal - Gitar (pek Çalmasada)
Joseph Hahn (Mr Hahn) Turntable - Director
Phoenix Farrel: Bass Gitar
Brad Dalson: Gitar
Rob Bourdon: Davul
Mike Shinoda (Mad Madness) Klavye - Gitar - Vokal

ALINTIDIR....... Smile

LP-İN THE END (bir numaralı şarkım) Wink

En son BRoK3NH3aRT1 tarafından Çarş. Eyl. 03, 2008 6:19 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BRoK3NH3aRT1

BRoK3NH3aRT1

Erkek

LP (LiNKiN PaRK) Empty
MesajKonu: artısı :)   LP (LiNKiN PaRK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:01 am

"Grubumuzu kurduğumuz sırada yeni hiçbir sound yoktu ve aynı
şeyleri dinlemekten bıkmıştık. Biz de beklemekten sıkıldık ve bu
yeni şeyi kendimiz yapmaya karar verdik" (Mike)
"Fast food restoranlarında tasarruf etmenin en iyi yolu orada çalışan fan’lara sahip olmaktır, böylece size takılabilmek için en iyi yemekleri size sunarlar" (Mike)
"Benim de bir popom var, hem de güzel bir popo ama Chester gibi habire göstermeye meraklı değilim" (Joe)
"Amerika’nın en çok çalışan grubu olmaya uğraşıyoruz" (Chester)
"Baya temiz adamlarız, ne ayyaşız ne de uyuşturucu kullanıyoruz"
(Chester)
"Her zaman bir rock star olmak istemişimdir. Bu benim çocukluk rüyamdı. Etrafımdaki herkese gelecekte bir rock star olacağımı söylüyordum" (Chester)
"Kim olduğumuzu biliyoruz ve bunu değiştirmeyeceğiz" (Chester)
"Hiç de fotojenik değiliz bence!"
(Brad)
"Biz tıpkı ninjalar, karanlık tüneller ve alev gibiyiz"
(Chester-One Step Closer hakkında)
"Biz Grateful Dead veya Pink Floyd değiliz, biz Linkin Park’ız ve tüm o şişkinlikleri attık. Gitar veya davul solosu yapmıyoruz." (Chester)
"Ben bir rapçi değilim, o yüzden bir grupta rap yaparken batırabilirim. Mike aslında bir şarkıcı değil ama işin ilginci gerçekten çok iyi bir sese sahip."
(Chester)
"Biz bedava müzikten yanayız, gidin ve istediğiniz kadar download yapın!" (Mike)
"Birkaç şey kırdık ve bazı taraflarımızı da kırdık turnede! Brad’in gitarı bir defasında kafama çarptı ve ağzımın içine kusmak zorunda kaldım" (Mike)
"Birçok garip şey yapmaya çalışan kurnaz kız etrafımızda ama biz onlara dikkat
etmiyoruz. Biz kendi işimizi yapmakla ve gerçekten müziğimize değer veren hayranlarımıza ilgi gösteriyoruz." (Chester)
"Seyirciler şarkılara eşlik ettiğinde ereksiyon yaşıyorum" (Chester)
"Ben sıradan bir insanım. Elbiselerimin altında tayt ve pelerin yok. Ben de
herkes gibi işiyorum, herkes gibi sıçıyorum, herkes gibi çok içip
sonra kusuyorum." (Chester)
"Benim yaz tatilim bu kış gerçekleşecek ve Fuji’ye gideceğim. Oraya gitmek uzun zamandır benim ve karımın en büyük hayali ve nihayet bunu gerçekleştireceğiz. Orada yılın her gününde mükemmel bir hava var ve kumsallar bir harika.Pasifiğin ortasında mükemmel bir ada. Bir kumsalda iki hafta boyunca oturacağız ve Tahiti liköründen içeceğiz." (Chester)
"Bir çoğunuzun crowd-surfing ve pogo yaparken görüyoruz ve buna bayılıyoruz. Ama birbirinize saygılı davranın. Ve burada çok cesur hanımlar da var. Onların crowd-surfing yapması onların göğsünü ellemeniz
anlamına gelmiyor!" (Chester)
"Arkadaşlarımla çalmaktan büyük keyif alıyorum. Yaptığımız albümle gurur duyuyorum ve bunları arkadaşlarımla çalmak benim için büyük bir şans. Bu olayın meydana gelmesine yardımcı olan herkese büyük bir saygım
var" (Brad)
"Kimi yerim bilmiyorum ama Brad’i en son yerim
çünkü o herif tamamen kemikten ibaret!" (Bir çöle düşseniz hangi
Linkin Park elemanını hayatta kalmak için yersiniz sorusuna yanıt olarak Phoenix söyler)
"Dövmeler kalıcıdır ve hayat boyu bağlılık gerektirir, tıpkı evlilik gibi. Bir kişiyle hayat boyu bağlılığa girişiyorsanız bazı sınırlara da saygı duymanız gerekir. Yaptırdığım her dövmeyi Samantha ile tartışım, sadece bir tanesi dışında,
onu da onla birlikte olmadan önce yaptırmıştım. Ama aynı zamanda kendi kafama göre hareket etmekten de vazgeçmem o yüzden
albüm kapağını yaptırdım ve bunun için ona sormadım. Dövme
yaptırmayı herkese tavsiye ederim ama kendinize saygı duyun ve
kendinize ne yaptığınızdan emin olun." (Chester)
"Dövmeler aynı anda hem acı hem keyif verir" (Chester)

Chester alaylı alylı şöle demiş ...
Hareketlenin çocuklar.Odayı Avril Lavigne için hazırlayın ne de olsa o büyük bir star ve biz sadece küçük bir rock grubuyuz..

ve daha bitmedi

"Ne yazık ki o parkın (Chester ın grubun ismini vermek için esinlendiği lincoln park tan bahsediyo)ismi Christine Emerson Reed Park olarak değişti biz de uyumu korumak için grubun ismini Christine Emerson Reed Park yapmayı planlıyoruz.VE Linkin park ismini de önümüzdeki albümün ismi olarak düşündük.."----Brad

ahahahaha bunu okumanız lazıııııımmm

Chester: Bi gün Mike çok feci sıkışmıştı ve bir seyyar tuvaleti kullanmak zorunda kaldı..
Mike: CHESTER?
Joe: "Bunu hatırlıyorum"
Chester: "Her neyse Mike onu kullanmaya gitti biz de RV deydik(tur otobüsünden bahsediyo heralde).Bu Joe nun fikriydi ve hepimiz dışarı çıkıp kabini sallamaya başladık.Amacımız bu diildi ama kabin Mike hala içindeyken devrildi.
Mike: Bu komik değil!!
Joe: "Evet komikti. Ordan çıktığı zaman yüzünün halini görmeliydin!!
Rob: "Mike pislikle kaplanmıştı ve onu otobüse almadan önce soyunmak zorunda kaldı çünkü çok kötü kokuyordu!"
Chester: Sonra ona oda kokusuyla saldırdık!
Brad: "Lizol!"

lp-a place for my head (canlı performans)

En son BRoK3NH3aRT1 tarafından Çarş. Eyl. 03, 2008 6:16 am tarihinde değiştirildi, toplamda 1 kere değiştirildi
BRoK3NH3aRT1

BRoK3NH3aRT1

Erkek

LP (LiNKiN PaRK) Empty
MesajKonu: Geri: LP (LiNKiN PaRK)   LP (LiNKiN PaRK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 6:10 am

LP-numb

LP- What I`ve Done

LP-Somewhere I Belong

0130lgili aramalar: m� linkin park [somewhere i belong] -  23 -  545
jeLLbhoN_puFFy
Admin
jeLLbhoN_puFFy

Kadın
Lakap : jeLLbhoN_puFFy

LP (LiNKiN PaRK) Empty
MesajKonu: Geri: LP (LiNKiN PaRK)   LP (LiNKiN PaRK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:04 pm

pylaşım için saol Razz emeğe saygı Razz
https://emreaydinfanclub.yetkinforum.com
BRoK3NH3aRT1

BRoK3NH3aRT1

Erkek

LP (LiNKiN PaRK) Empty
MesajKonu: Geri: LP (LiNKiN PaRK)   LP (LiNKiN PaRK) Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 2:12 pm

bşi diil Wink

LP (LiNKiN PaRK)
1 sayfadaki 1 sayfası