EMRE AYDIN
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
EMRE AYDIN

HOŞGELDİNİZ EMRE AYDIN FANCLUB

AnasayfaLatest imagesAramaKayıt OlGiriş yap
Ortaklar
Giriş yap
Kullanıcı Adı:
Şifre:
Beni hatırla: 
:: Şifremi unuttum
Mart 2024
PtsiSalıÇarş.Perş.CumaC.tesiPaz
    123
45678910
11121314151617
18192021222324
25262728293031
TakvimTakvim

Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi?

Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi?
Eğer türü, bir şarta dayalı sevgi (Eğer eş olarak benim beklentilerimi karşılarsan seni severim)
Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_left0%Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_right
 0% [ 0 ]
Çünkü türü sevgi (Bu tür sevgide kişi, bir şey olduğu, bir şeye sahip olduğu ya da bir şey yaptığı için sevilir)
Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_left0%Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_right
 0% [ 0 ]
Rağmen türü sevgi (Bir koşula bağlı olmadığı için ve karşılığında bir şey beklenmeyen sevgi)
Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_left100%Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Bar_right
 100% [ 1 ]
Benim sevgim bu türlere girmiyor, tarif edeyim
 0% [ 0 ]
Hiç sevmedim, bilmiyorum
 0% [ 0 ]
Toplam Oylar : 1

YazarMesaj
jeLLbhoN_puFFy
Admin
jeLLbhoN_puFFy

Kadın
Lakap : jeLLbhoN_puFFy

Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Empty
MesajKonu: Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi?   Uzmanlar üç tür sevginin olduğunu söylüyor. Sizin sevginiz ağırlıklı olarak hangisi? Icon_minitimeÇarş. Eyl. 03, 2008 11:36 pm

haydi oylamaya..
https://emreaydinfanclub.yetkinforum.com

1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-